Bandi tricho-esthetic tricho-ekstrakt przeciw wypadaniu włosów opinie

Bandi, Tricho-estetic, Tricho-ekstrakt przeciw wypadaniu włosów

Ja mam problem z wypadaniem przez farbowanie. Trochę więcej o nim poczytam i możliwe, że się skuszę :. Muszę koniecznie go wypróbować, bo moim włosom przydałoby się coś na wzmocnienie.

Tricho-ekstrakt przeciw wypadaniu włosów

Biostymulujący lotion na skórę głowy. Dzięki zawartości substancji oddziałujących na naczynia krwionośne preparat powoduje ich rozszerzenie i miejscowe przekrwienie skóry. Efektem tego procesu jest wzmocnienie odżywienia i dotlenienia opuszek włosów cebulek oraz pobudzenie ich regeneracji i wzrostu włosów. Przeciwwskazania do stosowania: Ciąża i okres laktacji. Nadwrażliwość na którykolwiek za składników preparatu. Należy unikać kontaktu preparatu z oczami i błonami śluzowymi.

Linia Tricho-esthetic została opracowana na najczęstsze problemy skóry głowy, dla zdrowych, mocnych i pięknych włosów. Wskazania do stosowania: - nadmierne wypadanie włosów, - objawy łupieżu, - sucha i wrażliwa skóra głowy, - nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy i włosów, - kruche i łamliwe włosy. Strona www. Szczegóły i opis możliwości sprzeciwu, wycofania lub niewyrażenia zgody znajdują się w naszej Polityce Prywatności.

Komentarze

DIMA-Lviv

Maks!

Zostaw swoją myśl