Bio serum łopianowe 2w1 przeciw wypadaniu włosów

bio serum łopianowe 2w1 przeciw wypadaniu włosów

Przeznaczenie: intensywne wypadanie włosów, łysienie, przerzedzenie włosów, wypadanie włosów po stresach, ogniskowe łysienie, choroby włosów - trichoclasis, monilethrix włosy paciorkowate , włosy bambusowate, łysienie plackowate, łysienie rozlane, łysienie androgenowe. Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Klient zobowiązany jest do przesłania na piśmie oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość wraz z towarem. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być w oryginalnym opakowaniu - jeżeli takie posiadał.

Maska przeciw Wypadaniu Włosów z Olejem Łopianowym, 370 ml

Korzeń łopianu pełen cennych olejków i substancji leczniczych. Jest tam inulina do 45 proc. Olej z korzenia łopianu znakomicie działa na włosy: odnawia osłabioną i uszkodzoną ich strukturę, silnie odżywia i wzmacnia cebulki włosowe, stymuluje porost, hamuje wypadanie.

sezonowe wypadanie włosów wiosna

Preparaty przeciw wypadaniu włosów zawsze cieszyły się dużą popularnością zarówno wśród kobiet i mężczyzn. Niestety mało który z nas może pochwalić się pięknymi zdrowymi włosami, które podczas mycia nie wypadają w większych lub mniejszych ilościach. Stanowi to problem i jest źródłem stresu dla wielu osób. Dodatkowo samo wypadanie przy myciu to jedno! Kolejnym problemem jakim zmagają się głównie mężczyźni to zakola i łysienie na czubku głowy. Zaczynając od naszych hitów, to zalecamy czarną maskę marokańską przeciwko wypadaniu włosów. Produkt ten jest wspaniałym przykładem kosmetyku, który idealnie sprawdza się w domowych warunkach i skutecznie powstrzymuje wypadanie włosów. Przeznaczona jest do włosów słabych i uszkodzonych, dzięki czemu gęsta maska nałożona na włosy sprawi, że włosy poczują się wspaniale oraz zobaczysz efekt już po paru użyciach.

Komentarze

hook

Wygląda na fajny i skuteczny produkt, chętnie go wypróbuję : Pozdrawiam :. Nie znam, fajnie że Tobie się podoba.

partner2006

Mor-fey

Zostaw swoją myśl