Biokap przeciw wypadaniu włosów

Moje włosy wypadają, więc przydałyby im się takie ampułki, ale raczej nie skusiłabym się na nie ze względu na cenę. Kiedyś pewnie sięgnę po tańsze Farmony. Wyjątkowo tej wiosny nie dopadło mnie wzmożone wypadanie, ale to pewnie dzięki 'atakowi' na mój organizm z każdej strony po lutowym osłabieniu i ogromnym wypadaniu. Niemniej jednak produkt ciekawy i warty uwagi :. Mi jak narazie włosy nie wypadają :- ale jak będę miała problemy z nadmiernym wypadaniem to myślę że wypróbuje te ampułki Muszę wypróbować koniecznie

SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Formuła szamponu - oparta na roślinnych składnikach myjących, ekstraktach roślinnych oraz oczyszczonych olejkach eterycznych — jest niezwykle łagodna dla włosów, zapewniając im piękny wygląd i równowagę. Szampon stanowi pierwszy, ważny etap kuracji przeciwko wypadaniu włosów. Powinien być stosowany razy w tygodniu, już w momencie, gdy dochodzi do pierwszych objawów przerzedzania fryzury, aby zapobiec nasileniu problemu. Kosmetyk został też przetestowany pod kątem zawartości niklu oraz przeszedł testy dermatologiczne.

Możesz Pożegnać Wypadanie Włosów Dzięki 2 Składnikom - Wypadające Włosy To Przeszłość

Wyjątkowa formuła oparta na ekstrakcie z rośliny Olax Dissitiflora, która wraz z winoroślą poprawia mikrokrążenie w cebulkach, dzięki czemu dociera do niego więcej tlenu i substancji odżywczych. Bardzo istotną rolę w produkcie pełni palma sabałowa i pestki z dyni, które hamują działanie enzymu 5-alfa-reduktazy, odpowiedzialnego za łysienie androgenowe. Chinowiec stymuluje mikrokrążenie, reguluje wydzielanie sebum i wraz z krwawnikiem oraz olejkami eterycznymi z rozmarynu i eukaliptusa odżywia cebulkę włosa. Nadmiarowi sebum przeciwdziała skutecznie pokrzywa, a papryka roczna stymuluje wzrost włosa.

Jeśli kiedykolwiek zaobserwowaliście, że włosy stają się rzadsze, że może więcej niż zwykle ich tracicie to nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej i od razu sięgnijcie po szampon Biokap. Wieloletnie doświadczenie firmy Biokap pozwoliło opracować formułę, która dzięki bogactwu naturalnych składników nie tylko wzmacnia włosy, ale wykorzystuje siłę natury w walce z ich wypadaniem. Okazało się, że istnieją rośliny, które skutecznie hamują działanie enzymu 5 alfa-reduktazy, tym samym przeciwdziałając wypadaniu włosów. W formule szamponu zastosowano wiele składników pochodzenia roślinnego takich jak: lma sabałowa oraz pestki dyni — to właśnie one hamują wypadanie włosów, blokując enzym 5 alfa-reduktazy. Substancje pozyskane z winorośli oraz afrykańskiej rośliny Olax dissitiflora — skutecznie poprawiają mikrocyrkulację w skórze, a wyciąg z egzotycznej rośliny china ma silne działanie wzmacniające.

Komentarze

Widzę po raz pierwszy, nawet mogłabym się skusić, mimo, że rzadko kiedy sięgam po suplementy :. U mnie takie specyfiki nie działają, wypadanie włosów ograniczył mi szampon.

faust002

kossakua

Jeśli kiedykolwiek zaobserwowaliście, że włosy stają się rzadsze, że może więcej niż zwykle ich tracicie to nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej i od razu sięgnijcie po szampon Biokap.

nikolaev.g

Zostaw swoją myśl