Biovax odżywka ekspresowa 60 sekund do włosów słabych i wypadających

biovax odżywka ekspresowa 60 sekund do włosów słabych i wypadających

Zapisz się do Newslettera. Biovax odżywka ekspresowa 60 sekund do włosów słabych i wypadających odżywia, chroni i nawilża włosy, jednocześnie nie obciążając ich nadmiarem składników odżywczych. Biovax odżywka ekspresowa 60 sekund do słabych i wypadających zawiera naturalne substancje aktywne, które zapewniają kompleksową pielęgnację. Dogłębnie nawilżają i wzmacniają włókno włosa. Odżywka łatwo rozprowadza się na mokrych włosach i z nich nie spływa, a lekkość pozwala na błyskawiczne spłukanie po upływie wymaganego czasu. Działanie Biotyna wzmacnia osłabione włosy, chroni je przed nadmiernym wypadaniem.

BIOVAX odżywka ekspresowa 60 sekund do włosów słabych i wypadających, 200 ml

Odżywka ekspresowa 7w1, Beauty Benefit - przeznaczona do pielęgnacji włosów słabych i wypadających. Dzięki zawartości biotyny, soku z aloesu i oleju jojoba, już po upływie 60 sekund zapewnia poprawę kondycji włosów. Strona główna Zamów leki Strefa marek Biovax, BB odżywka ekspresowa 7w1 do włosów słabych, wypadających, ml - cena Biovax, BB odżywka ekspresowa 7w1 do włosów słabych, wypadających, ml.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Biovax odżywka Ekspresowa 7w1 Beauty Benefit do włosów słabych i wypadających dzięki zawartości biotyny, soku z aloesu i oleju Jojoba już po upływie 60 sekund zapewnia 7 korzyści dla Twoich włosów. Wzmocnienie i wygładzenie na całej dłuości 2. Termoochrona podczas stylizacji 3. Głębokie nawilżenie i miękkość 4. Ułatwienie rozczesywania 5. Piękny połysk 6. Ograniczenie puszenia się 7. Podatność na układanie Naturalne substancje aktywne zawarte w odżywce zapewniają włosom słabym i wypadającym kompleksową pielęgnację. Dogłębnie nawilżają i wzmacniają włókno włosa.

Komentarze

beng

Zapisz się do Newslettera. BIOVAX odżywka ekspresowa 60 sekund Keratyna i Jedwab zapewnia termoochronę podczas stylizacji włosów ograniczając ich elektryzowanie się. Działanie Pro2Kéra Silk — aktywny zespół naturalnych białek, który dzięki zestawieniu nisko-cząsteczkowych aminokwasów i wysoko-cząsteczkowych protein wykazuje szerokie spektrum działania, zarówno na poziomie rdzenia, jak i na powierzchni włosa Aminokwasy jedwabiu - wnikają do włókna włosa, wypełniając ubytki strukturalne w jego warstwach korowych.

Fenrizz

LeBaRe

Zostaw swoją myśl