Calcium pantothenicum na porost włosów

Jestem w szoku jak po miesiącu może już być cokolwiek widać. Ja mam wrażenie, że moje włosy są identyczne od 2 lat :X. Spróbuj CP! Widać piękne efekty przyrostu : Ja nie miałam tak powalających, ale stosowałam zdecydowanie mniejsze dawki Może jednak następnym razem wykorzystam maksimum jego możliwości i wtedy też będę tak zachwycona :D. Cieszę się, że tu jesteś!

Ja nie ryzykowałabym solą morską, szczególnie z moją skłonnością do podrażnień. Cukier w mechanicznym peelingu głowy sprawdza mi się dobrze, więc przy tym chyba zostanę ; Żel Gorvita mam, ale do twarzy : Kurację CP właśnie kończę a od grudnia ruszam z drożdżami Ja je uwielbiam :P. No ciekawa jestem jak u mnie ta sól się sprawdzi.

Właśnie nie wiem czy wypróbować cp, czy nie, odżywiam się zdowo, ale może się skuszę :. Nie stosowałam ich jeszcze, choć pewnie przyjdzie i na nie pora. Ponoć nieźle po nich wysypuje, czego akurat bardzo się obawiam i dlatego póki co nie używałam ich. Szkoda, że się u Ciebie nie sprawdziły. Większość osób jest z nich niesamowicie zadowolona! Na mnie też te tabletki nie zrobiły żadnego wrażenia, choć zaprzestalam kuracji po jednym opakowaniu. Mam nadzieję, że chociaż z Joanny będziesz bardziej zadowolona! Trzymam kciuki! Też mam nadzieję, że może coś w końcu na mnie zadziała! A jak nie to wracam do codziennego picia siemienia :.

Biorę już trzecie czwarte? A co mi tam, spróbuję, może mnie to nie zabije. Ale tylko jedną tabletkę dziennie. Może odporność mi się też poprawi, bo ostatnio ciągle choruję…. Mi przez ostatnie 4 tygodnie urosło jakoś 2, cm, ale co z tego, skoro mam jakieś 15 cm zniszczonych, wycieniowanych włosów? Pozostaje tylko cierpliwie pić drożdże, skrzypokrzywę, i co miesiąc ścinać tyle ile urośnie.

Komentarze

Ja zarzywam ten preparat od lat. Jestem osobą z duzym uczuleniem na leki oraz niektóre pokarmy.

levka

Shnookums

Często pojawia się pytanie, jak przyspieszyć porost włosów? Żadna z metod nie sprawi, że włosy urosną Wam o 10 cm.

ilya_mib

DrowIp

Zostaw swoją myśl