Cece med kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów 30x7ml

Znakomite ampułki stanowią intensywną kurację przeciw wypadaniu włosów oraz stymulującą porost nowych. Opakowanie zawiera miesięczną, silnie skoncentrowaną kurację, która optymalnie wzmocni Twoje włosy oraz znacznie zmniejszy ich podatność na wypadanie i łamanie. Skuteczność potwierdzona badaniami. Przeprowadzone badania trichoskopowe wykazały, że po trzech miesiącach regularnej aplikacji kuracji, w skład której wchodzą: szampon, odżywka i ampułki następuje:. Zmagasz się z problemem wypadających włosów?

Cece MED Prevent Hair Loss - powiedz STOP wypadaniu włosów!

Jeśli Twoje włosy zaczęły się przerzedzać, jest ich coraz mniej lub obserwujesz nasilone oznaki wypadania włosów, czas zacząć działać! I ntensywna kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów Cece MED Prevent Hair Loss przeciwdziała nasilonemu wypadaniu i zmniejsza utratę włosów. Działa intensywnie na skórę głowy, stymulując mieszki włosowe i cebulki.

Kod produktu: Ean: Dostępnych:

placenta placo ampułki na porost włosów 12x10 ml opinie

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Intensywnie działający preparat do skóry głowy zapobiegający wypadaniu włosów w formie ampułek do jednorazowej aplikacji. Silnie skoncentrowany skład pobudza porost nowych włosów oraz wzmacnia osłabione cebulki. Pierwsze efekty po 30 dniach codziennego stosowania. Pędy bambusa - stymulują rozwój włókien kolagenowych i elastynowych, silnie nawilżają i wygładzają skórę oraz włosy. Proteiny ryżu - utrzymują wodę w naskórku, zmiękczają i wygładzają, a także poprawiają trwałość włosów.

Komentarze

CeCe Med.

dadelo.ru

Dzięki kompleksowemu działaniu na cały włos, skórę głowy oraz mieszek włosowy, kuracja cechuje się dużą skutecznością w zapobieganiu i walce z wypadaniem włosów.

prazdrtr

Profesjonalne ampułki przeciw wypadaniu włosów Cece Med.

diamexx

Zostaw swoją myśl