Cece med odżywka do włosów przeciw wypadaniu opinie

Ta znakomita odżywka posiada w swoim składzie kompozycję Hair Complex, która zapobiega wypadaniu włosów oraz stymuluje porost nowych. Dodatkowo odżywka optymalnie regeneruje osłabione włosy, Przywraca im blask, witalność oraz sprawia, że włosy stają się mocniejsze i mniej. Skuteczność potwierdzona badaniami. Przeprowadzone badania trichoskopowe wykazały, że po trzech miesiącach regularnej aplikacji kuracji, w skład której wchodzą: szampon, odżywka i ampułki następuje:. Jeśli poszukujesz produktu, który w krótkim czasie poprawi kondycję Twoich włosów, pomyśl o silnie regenerującej odżywce Cece Med. W swoim składzie posiada wszystko to, czego potrzebują osłabione włosy.

Jeśli zaopatrzyłaś się już w szampon  przeciw wypadaniu włosów, to teraz najwyższa pora na odżywkę CeCe Med , która uzupełni i spotęguje działanie szamponu. Jej rewelacyjne właściwości przywrócą włosom witalność, energię i dawny blask. Oprócz tego kosmetyk skutecznie stymuluje porost nowych włosów i zapobiega dalszemu wypadaniu. Teraz już nie musisz biernie poddawać się procesowi wypadania.

Mam problem z wypadaniem włosów ostatnio, ale raczej nie wierzę w lecznicze działanie szamponów ;. Wieta Wy co:P Ja też nie wierzę w to że zapobiegną, ale gdy mam świadomość tego że mają wiele "dobrych" dla włosów składników to chociaż mam nadzieje :D. Powiem szczerze, że używałam go przez miesiąc razem z odżywką A moje włosy zamiast wypadać mniej zaczęły wypadać garściami musiałam przestać i zacząć używać jakiś ziołowych szamponów co prawda śmierdzą nieziemska żeby przywrócić włosy do w miare normalnego stanu Mam cece med loton i jest bardzo dobry wlosy mniej wypadaja i rosna nowe :.

Komentarze

tent

Odżywka Cece Med wspiera walkę z wypadaniem włosów. Proteiny z łubinu białego stymulują wzrost włosów, zwiększają ich objętość i zapobiegają ich wypadaniu.

Remaker

Zostaw swoją myśl