Co jeść na wzmocnienie włosów

To, co jemy może mieć wpływ na kondycję naszego układu odpornościowego oraz na schorzenia, które są konsekwencją jego osłabienia. Pomóc możemy mu zmieniając dietę. Co radzą dietetycy?

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu. Bardzo przydatny post!!

CO NA WYPADAJĄCE WŁOSY ?

U mnie po porodzie włosy wychodzą garściami. Nic nie pomaga. Ponieważ kp odżywiam się zdrowo, niestety i to niewiele pomaga. O niektórych potrawach nie miałam pojęcia, że zapobiegają wypadaniu włosów, na pewno wypróbuję! Pozdrawiam serdecznie. U mnie największy kryzys z wypadaniem chyba zaczyna powoli mijać na szczęście; ale u mnie to nie zła dieta, a najprawdopodobniej stres był powodem wypadania, a z tym już trudniej walczyć;.

Izusika zapytał a Chodzi mi o to, że strasznie wypadają włosy i nie mam pojęcia co na to poradzić. Znacie jakieś sposoby na wzmocnienie włosów? Jedz białko, którego najwięcej jest w mięście, natomiast jeśli [tak jak ja] jesteś wege, to kup sobie witaminę B Słyszalam, że olejek rycynowy pomaga, piwo też. Czytałam o tym, że co ok 7 lat jest tzw wymiana włosów, ale czy w to wierzyć? Nie wiem..

Komentarze

vceok

Wypadanie włosów i ich słaba kondycja to częsty problem, który nasila się szczególnie podczas sezonu jesienno-zimowego. Przyczyny wypadania włosów mogą być bardzo różne, jednak niezależnie od nich korzystna okazuje się dieta bogata w składniki, których najbardziej potrzebują włosy i skóra głowy — aminokwasy siarkowe, witaminy A, C i E, kwasy tłuszczowe omega-3 czy cynk i miedź.

MASe

AqpepucT

Zostaw swoją myśl