Co na słabe wypadające włosy

co na słabe wypadające włosy

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu. Masz rację, szczególnie z tym skupieniem się na skalpie. To przecież z dobrze odżywionych cebulek wyrastają mocne i piękne włosy :. Przez Ciebie napaliłam się na szczotkę z naturalnego włosia!

Wypadające, rzadkie i słabe włosy

Opryszczka może pojawić się na różnych częściach ciała, ale najczęściej atakuje okolice warg. Wywołują ją wirusy.

Możesz Pożegnać Wypadanie Włosów Dzięki 2 Składnikom - Wypadające Włosy To Przeszłość

Mogłabyś polecić jakiś produkt piankę czy lakier, nie mam pojęcia , który nada włosom objętość na dłużej, nie niszcząc ich? Kiedyś po prostu kładłam piankę, czasem poprawiłam lakierem i się trzymało wycieniowane sianko, ale teraz mi szkoda, a włosy są dość ciężkie, bo zeszłam z cieniowania. Może strasznego przyklapu nie mam, ale uwielbiałam efekt push-up i chętnie bym do niego wróciła, małym kosztem dla włosów. Jak małym kosztem dla włosów, to polecam glinkę : Pozostałe kosmetyki, które przychodzą mi do głowy, zawierają alkohol.

Szukasz darmowej porady , wsparcia? Nie zwlekaj zarejestruj się!!! Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź. Koleżanka mi powiedziała, że jest jakaś odżywka dla osób po chemioterapii, ale ja nie wiem jaka to jest - pomożecie? A może macie swoje sposoby na cienkie włosy? Odżywka o której mowa to WAX do nabycia w każdej aptece.

Komentarze

Denzel

Nieodpowiedni styl życia, dużo stresu, ciąża i fatalne odżywianie są zwykle przyczyną nadmiernego wypadania włosów. W niektórych przypadkach winne są geny lub przebyte choroby.

lexil

Zostaw swoją myśl