Coś na szybki porost włosów

5 najlepszych wcierek na porost włosów

Wypadanie włosów to problem, który dotyka ogromną część społeczeństwa. Często jest to przyczyna kompleksów, a także obniżonej pewności siebie. Dobre tabletki na porost włosów pomagają zniwelować problem, a przede wszystkim usunąć jego źródło, które zwykle tkwi wewnątrz organizmu.

Większość kobiet chce mieć piękne i długie włosy. Jednak prędkość z jaką rosną nasze włosy, to sprawa bardzo indywidualna. Przeciętnie w ciągu miesiąca dorobimy się cm, a w ciągu roku cm.

Dzisiaj 1 raz zastosowałam tej metody : ubić jajko, dać na włosy i spłukać po 30 minutach. I mam pytanie Jeżeli ktoś stosował to podać ile włosy rosną na miesiąc. Jak ktoś zna inne sposoby domowe lub jakieś leki to napisać ;. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać. Podobno dobre na porost włosów jest: 1 picie naparu ze skrzypu polnego 2 drożdże - ¼ opakowania drożdży piekarniczych rozpuszczamy w pół szklanki ciepłej wody lub ciepłego mleka. Pijemy raz dziennie 3 olejek rycynowy - Po umyciu włosów wcieramy w skórę ¼ szklanki olejku. Czekamy pół godziny. Po tym czasie przemywamy szamponem i spłukujemy obficie wodą. Zabieg powtarzaj co tygodnie.

Komentarze

Ostrovsky I.

banditkr

Zostaw swoją myśl