Co na wypadające włosy podczas karmienia piersią

Gość o godz. Drogie mamy! Po urodzeniu dziecka strasznie zaczęły wypadać mi włosy. Jak tak dalej pójdzie, będę musiała je przyciąć na krótko. Karmię mojego synka wyłącznie piersią, zdrowo się odżywiam, łykam Multi Tabs, ale to niestety nie pomaga.

Jeżeli Pani dolegliwości utrzymują się już od dłuższego czasu proszę nie odkładać wizyty w POZcie. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.

Jak mieć piękne włosy w ciąży i po porodzie? - Poranek z Położną Kasią #14

Co do witamin, to można wszystkie takie "prenatalne", czyli dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Cała reszta ma "skonsultuj się z lekarzem Ale mogę polecić Ci szampon i odżywkę Cece Med przeciw wypadaniu włosów. Podobno przynosi naprawdę dobre efekty. Sama muszę spróbować, bo właśnie mi też zaczynają wypadać włosy. W aptekach są suplementy diety - witaminy i minerały dedykowane dla kobiet karmiących - zapytaj w aptece.

Przez Gość Jowita , Wrzesień 27, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci. I włosy tak obficie mi wychodza ze jak idę je myć to mi sie płakać chce. Szkoda ze nie moge zdj tu zamieścić byście nie uwierzyły. Dzis nawet moj maz to zauważył a on na nic uwagi nie zwraca.

Komentarze

aizaro

Od niedawna zauwazyłam, że wypadaja mi włosy i to garściami!! Zamieszczone przez kasia : : dziewczyny mam trzymiesięczną córeczkę, którą karmie cały czas piersią.

Steed

Zostaw swoją myśl