Co na wypadające włosy przy tarczycy

co na wypadające włosy przy tarczycy

Wypadające włosy przy niedoczynności tarczycy

Mam 24 lata i od ok. Brałam różnego rodzaju suplementy diety na włosy, ale nie zauważyłam, aby mi pomagały. Mam okresy, kiedy włosy wypadają mi garściami, spokój miesiące i znów wypadanie. Ostatnio wyrwałam sobie kilka grubych i sztywnych włosow.

wypadanie włosów po lekach hormonalnych

Kto choć raz dotknął się z zaburzeniami w funkcjonowaniu pracy tarczycy, doskonale zdaje sobie sprawę, że gruczoł ten jest niezwykle ważny. Nieprawidłowe wydzielanie hormonów może niekorzystnie wpływać na funkcjonowanie całego organizmu. Choroby tarczycy bardzo często rzutują na kondycję naszych włosów. W jaki sposób? Odpowiedź w dalszej części tego wpisu. Choroby tarczycy diagnozowane są coraz częśćiej. Osoby chore to przede wszystkim kobiety, choć i u mężczyzn zdarza się odnotować przypadki związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem gruczołu tarczowego. Jest to problem szczególnie istotny w przypadku kobiet, dla których włosy stanowią bardzo cenną wartość.

Komentarze

Cukrzyca - kompletna internetowa baza wiedzy na temat cukrzycy. Cukrzyca typu 1 i 2, cukrzyca ciężarnych, objawy oraz leczenie choroby.

jivago

Miliony ludzi na całym świecie doświadczają problemu utraty włosów. Przyczyn wypadania włosów jest wiele, podobnie jak sposobów leczenia tego schorzenia.

Izzverg

oksamitnij

Zostaw swoją myśl