Co na wypadanie wlosow po ciazy

co na wypadanie wlosow po ciazy

Wypadanie włosów po ciąży wynika z działania hormonów niezbędnych do utrzymania ciąży i porodu. Chociaż organizm zwykle szybko wraca do równowagi, to wypadające włosy po ciąży często są dla młodych mam dużym problemem.

Sprawdzone sposoby na porost włosów

WYPADANIE WŁOSÓW PO CIĄŻY

Wypadanie włosów po ciąży to bardzo przykra dolegliwość, z którą zetknęłam się po raz kolejny. Jeśli również dokucza Ci ten problem, sprawdź, skąd się bierze i co na wypadanie włosów stosuję każdego dnia. Mogłaś zauważyć, że w czasie ciąży Twoje włosy były piękne jak nigdy wcześniej, natomiast po porodzie codziennie zadajesz sobie pytanie: dlaczego strasznie wypadają? Czy to wina karmienia piersią, osłabienia organizmu czy przyczyna jest zupełnie inna? Jak zapobiec wypadaniu włosów? Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak wygląda cykl wzrostu włosa? Dlaczego nie może cały czas tylko rosnąć, ale także — niestety — wypada? Hormony, hormony i jeszcze raz hormony.

Komentarze

Wiele kobiet martwi się o stan ich włosów po urodzeniu dziecka.

Shushundr

Pregator

Strona główna » Objawy i przyczyny » Wypadanie włosów po ciąży i w jej trakcie — przyczyny i pielęgnacja. Ciąża jest okresem, w którym hormony w ciele szaleją.

snakehunter

Zostaw swoją myśl