Co na wypadanie wlosow u mezczyzn

ŁYSIENIE u mężczyzn - przyczyny i leczenie wypadania włosów

JavaScript seems to be disabled in your browser. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Jeszcze jakiś czas temu mówiono o nas: fleje i brudasy. Kojarzono nas z postacią Ferdynanda Kiepskiego — bezrobotny z browarem w ręku. Dzisiaj jest zupełnie inaczej. Krótko mówiąc: zaczęliśmy o siebie dbać. Powyższe stwierdzenie znajduje odzwierciedlenie na ulicach polskich miast — wyznaczamy trendy.

Co więcej, niektórzy z nich doświadczają tego jeszcze przed 21 rokiem życia. To bardzo ważne, aby stosunkowo szybko podjąć leczenie, gdyż może to znacząco spowolnić proces utraty włosów. Poszukuję domowych sposobów na wypadanie włosów, podpowie ktoś coś? Mogą też być jakieś witaminki skuteczne, w przystępnej cenie. Czy ktoś ma jakis sposób by zastopować wypadanie włosów?? Ogólnie wypadają mi hohho kilkanaście lat.

Komentarze

Na początku pamiętajmy, że wypadanie włosów jest normalnym etapem w rozwoju włosa. Czas życia włosa wynosi od 2 do 6 lat, przyrasta on około 1 cm co miesiąc i w końcu wypada.

hr-aspirant

Dla wielu panów gęsta czupryna to atrybut witalności, urody i męskości. Trudno im zaakceptować postępujące wypadanie włosów.

Avensium

Zostaw swoją myśl