Co na wypadanie włosów po odchudzaniu

co na wypadanie włosów po odchudzaniu

Witam, mam problem z wypadajacymi wlosami. Po djecie odchudzajacej przeszlam na diete bezmiesna. Robilam badanie krwi - zelazo jest w porzadku.

Wypadanie włosów po odchudzaniu

Przyczyny wypadania włosów

Siemię lniane na włosy, skórę, odchudzanie. "Superpożywienie" dla zdrowia i urody.

W lipcu i sierpniu odchudzałam się i bardzo gwałtownie schudłam. Od tamtej pory bardzo wypadają mi włosy. Straciłam już ponad połowę - jestem pewna. Od listopada biorę tabletki, jakieś ampułki z rzepą do wcierania i już mi mniej - o wiele mniej - wypadają, ale jednak nadal wypadają.

Widziałem podobny zabieg u jednego Pana w galerii handlowej i pomyślałem że wygląda to słabo ale dopiero gdy zobaczyłem na własne oczy jak wygląda to na głowie Pana Krzysztofa bez dłuższego namysłu zdecydowałem się na za Od dawna miałam napisać opinię, ale jakoś mi to umknęło. Trafiłam do Pani Doktor dzięki mojemu znajomemu, który leczył wypadanie włosów. I ja miałam z tym ogromny problem, ale dzięki Pani Doktor , która wiedziała jak mni Zamów newsletter dotyczący zabiegu Leczenie wypadania włosów. Zamówienie możesz w każdej chwili anulować. Jeśli przy komentarzu nie ma tytułu naukowego ani nazwiska lekarza, prawdopodobnie nie został napisany przez lekarza. Komentarze na stronach z opiniami i na Forum dyskusyjnym Estheticon. Częściowe lub całkowite kopiowanie jakichkolwiek informacji bez wiedzy i pozwolenia autora serwisu jest zabronione.

Komentarze

Przez Gość pinokio, Sierpień 9, w Zdrowie i uroda.

BarBariS

Kurzajki to nieestetyczne zmiany na skórze.

poiu7788

Zostaw swoją myśl