Co na zniszczone wypadajace wlosy

co na zniszczone wypadajace wlosy

Domowe maseczki na włosy będą Twoim wielkim sprzymierzeńcem, jeśli farbujesz włosy, prostujesz je, kręcisz bądź masz w zwyczaju używać chemicznych środków pielęgnacyjnych. Wszystko to bowiem niszczy włosy, przesusza je, a przede wszystkim negatywnie wpływa na ich kondycję. Z czasem zauważysz, że włosy są łamliwe, tracą blask i wypadają. Znacznie pogorszy się także ich wygląd.

Włosy codziennie narażone są na zmianę temperatur, suszenie przy użyciu suszarki, prostowanie oraz malowanie. To powoduje, że stają się łamliwe i rozdwajają się.

Jak Dbać O Zniszczone Włosy Miodem I Bananami - Zmniejszyć Wypadanie Włosów

Otwórz galerię Włosy zniszczone farbowaniem, prostowaniem, gorącym powietrzem suszarki, lokowaniem i nieodpowiednim czesaniem to zmora większości kobiet. Każda z nas marzy o gładkiej i lśniącej czuprynie bez odstających kosmyków - jak doprowadzić ją do takiego stanu? Po pierwsze - zmień codzienne nawyki. Włosy płucz w chłodnej wodzie, która zamyka łuski. Nie wyciskaj, ani nie trzyj ich, gdy chcesz usunąć wodę - wystarczy przyduszanie ręcznika.

Komentarze

truth

Udostępnienia 4 0 0 2 2 0 0 Powiązane posty Czytaj dalej 1 10 października Włosy Wypadanie włosów — czy naprawdę mam z tym problem?

pol

Tash

Zostaw swoją myśl