Co oznacza sen z wypadającymi włosami

Mam problem związany z moimi włosami. Włosy z natury mojej są cieńkie i do tego mi strasznie wypadają. Mam 33 lata i w zasadzie po urodzeniu dziecka borykam się z problemem wypadających włosów. Dziecko urodziłam w więc trwa to ponad 3 lata! Do tego zauważyłam ,ze mojej 3,5 letniej córci też wypadają włosy i boję się zeby nie miała tego problemu w przyszłości co ja. Zadane przez gość w Fryzury [

Dla wielu ludzi jest to zaskoczeniem, ale wypadające włosy to bardzo częsty element snów i to nie tylko w przypadku mężczyzn, u których łysienie traktowane jest jako coś miarę normalnego, chociaż oczywiście nie do końca pożądanego. Sennik rozważa tutaj bardzo wiele opcji i kiedy przyśni nam się coś w tym stylu, trzeba się dokładnie zastanowić, jak właściwie wyglądało łysienie w naszym śnie i jaki był jego efekt końcowy: czy włosy wypadły kompletnie, czy coś jeszcze zostało, chociaż nie zawsze ma to znaczenie.

Ząb Sennik - znaczenie snu - cie-entre-en-scene.com

Komentarze

misa

Zegaldis

Włosy we śnie mogą wskazywać na Twój stan fizyczny albo psychiczny. Sennik wyraźnie mówi, że sny o włosach oznaczają męskość i witalność, a także energię seksualną i siłę.

SovBes

kastqn

Zostaw swoją myśl