Co stosowac na szybszy porost wlosow

Jak zapuścić włosy? Co jest najlepsze na szybszy porost włosów? Jak osiągnęłam długość do pasa? Opiszę wszystko na swoim przykładzie   co najbardziej mi pomogło i sprawiło, że miesięczny przyrost jest około 3 razy większy niż kiedyś!

Szybki porost włosów – domowe sposoby

Być może jesteś jedną z tych osób, które obcięły włosy, lecz rezultat nie jest zachwycający albo po prostu zmęczyła Cię na krótko obcięta fryzura i chciałabyś ponownie mieć długie włosy. Doskonale wiemy, że piękne i bujne włosy są marzeniem każdej kobiety, jednak czasem zdarza się, że musimy czekać zbyt długo na to, żeby spełnić to marzenie. Jeśli interesuje Cię sposób na szybki porost włosów , przeczytaj nasze porady. Z tego artykułu dowiesz się, jak przyspieszyć porost włosów i sprawić, by włosy były piękne.

1. Przyśpieszyć porost włosów? Jedz łososia!

11 sposobów na dłuższe rzęsy w miesiąc

włosy rosną ale wypadają

Czy istnieją jakieś sposoby na przyspieszenie porostu włosów? W jakim tempie rosną i co można zrobić, by rosły szybciej? Poznajcie zdanie specjalisty. Niestety, to jak szybko rosną nam włosy jest uwarunkowane genetycznie , a sam proces porostu włosów jest niezależny od nas i tak naprawdę nie mamy zbyt wielkiej możliwości, by móc nim regulować. Przeczytaj: Dieta na wypadające włosy - co jeść. Włosy rosną średnio od 1 cm do 1,5 cm na miesiąc, a średnia żywotność naszego włosa wynosi od 3 do 6 lat.

Komentarze

rocknroll

maxim161

Zostaw swoją myśl