Co zrobić żeby wzmocnić włosy dziecka

Masz problem z nadmiernym wypadaniem włosów? Twoje włosy są matowe, pozbawione blasku i witalności? Stanowczo chcesz zmienić wygląd swoich włosów? Czy wiesz, że już drobna zmiana w diecie i sposobie pielęgnacji włosów może znacząco poprawić ich kondycję? Zobacz też: Wypadanie włosów w ciąży i po ciąży — co robić?

Podpowiadamy dziś jak wzmocnić włosy i cebulki włosów. Częste problemy z wypadaniem włosów mogą być spowodowane różnymi czynnikami.

Zobacz również

10 SPOSOBÓW NA WYPADANIE I ODRASTANIE WŁOSÓW!

czego brakuje w organizmie jak wypadaja wlosy

Grubość, gęstość i struktura włosów dziecka uzależnione są od genetyki. Innymi słowy, to czy dziecko będzie miało delikatną blond fryzurę czy też gęste, bujne ciemne włosy zależne jest od tego, jak wygląda fryzura jego rodziców, czasami także dziadków. Dziedziczymy nie tylko wygląd włosów, ale również tendencję do wszelkich chorób skóry głowy i włosów — na przykład łojotokowego zapalenia skóry, łysienia. Czy to zatem znaczy, że wszelkie działania mające poprawić wygląd włosów u dziecka są pozbawione sensu? Czy prawdą jest, że nie mamy kompletnie wpływu na gęstość i tempo wzrostu włosów u dzieci? Na szczęście nie musimy czuć się bezradni.

Komentarze

kaytaz

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować.

Georgeq

Zostaw swoją myśl