Czy bromergon powoduje wypadanie włosów

czy bromergon powoduje wypadanie włosów

czy po bromergonie się tyje?

SPOSÓB na WYPADANIE WŁOSÓW u mężczyzn - David Dori

Witam, Mam pytanko. Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi. Pozdrawiam OLGA. Esterko… bromergon nie powoduje żadnych wad płodu… co więcej nie można go zbyt szybko odstawić po zajściu, bo to grozi poronieniem… mi się wlaśnie coś takiego zdarzyło… brałam 2 tabletki bromergonu dziennie i jak zobaczyłam dwie krechy to na polecenie gina!!! Zaczęłam plamić… mimo luteiny nic się już nie dało zrobić… Dopiero inny gin mi powiedział i dwóch kolejnych to potwierdziło , że pod żadnym pozorem nie powinnam odstawiać bromeronu, a już na pewno nie tak gwałtownie… bromergon można spokojnie brać nawet przez kilkanaście tygodni ciąży… a na ulotce tak piszą, bo ponoć procedura zarejestrowania leku jako bezpicznego w ciąży jest bardzo droga… Esterko jeśli masz jakikolwiek wątpliwości zapytaj się lekarza albo kilku , ale proszę nie zrób takiego błedu jak ja.

Rozmowy Nasze akcje Kody Rabatowe Booking. Polki Zdrowie Rozmowy o zdrowiu Leczenie Endokrynolog. Do lekarza poszłam z wypadaniem i sama myślałam, że mam telogenowe. Ale że pani doktor nie była pewna, to zrobiła trichogram. Teraz to mi się wydaje że mam prześwity i zakola, ale nikt ich nie widzi, więc to chyba moja wyobraźnia ; Jeśli byłaś w handsome men w warszawie to mogę Ci polecić dermatolog. Jeśli w B-B to najlepiej idź prywatnie do dermatologa ze szpitala klinicznego, albo spróbuj w tym handsome men, zdaje się że też są ok. Pytanie do soaring: Trochę zaniepokoiło mnie to co pisałaś o "łepkach" włosów i zaczęłam się swoim bardzo uważnie przyglądać. Zrobiłam dziś wyczesywanie i stwierdziłam, że zrobię zdjęcie tym moim włosom. Do tego przepatrzyłam szczotkę do włosów mojej mamy i widziałam dokładnie takie same jak moje, czyli końcówka jaśniejsza do włosa i średnicą troszeczkę większa od średnicy włosa -ona nie skarży się na wypadanie.

Rozmowy Nasze akcje Kody Rabatowe Booking. Polki Zdrowie Rozmowy o zdrowiu Leczenie Endokrynolog. Witam serdecznie, moim problemem są wypadające włosy od półtora roku. Od tego się zaczęło. Zaczęłam na własną rękę od badań hormonalnych w styczniu, które wyszły dobrze tarczyca, dhaes, androstendion, estrogeny, lh, fsh oprócz prolaktyny, która wynosiła aż przy granicy

Komentarze

pavel k.

OzzE

Zostaw swoją myśl