Czy henna powoduje wypadanie włosów

Fajnie, ze napisałaś tez o wadach : Mam wysokoproowate włosy, które zioła bardzo wysuszają i z tego powodu obawiam się henny. Drugi problem to większa niepewność jaki wyjdzie kolor niż w przypadku farb chemicznych. Niby bym chciała rudy kolor, ale często te po naturalnej hennie są zbyt jaskrawe oczywiście, jak dla mnie. Henna może wysuszyć wysokoporowate włosy.

Wypadanie włosów - przyczyny. Jakie choroby powodują łysienie?

WYPADANIE WŁOSÓW! JAK ZAPOBIEGAĆ?

wypadajace wlosy jak ratowac

Z czasem tak, to zależy ile razy będziesz farbować. Ogólnie farbowanie źle wpływa na włosy. Mnie akurat i tak troche wlosy wypadaja, ale mam tak juz trzy lata i dalej mam dosc geste : o tym rowniez decyduje to czy farbujesz regularnie czy jednorazowo. Farba niszczy włosy, owszem. Może nie od razu wypadanie, ale są na pewno bardziej zniszczone. Jeśli nie chcesz sobie niszczyć włosów polecam Hennę. Ja używam firmy ELD i jest dla mnie bardzo dobra. Jest to proszek, który musisz rozrobić z ciepłą wodą, a potem nałożyć normalnie na włosy i trzymać na głowie maksymalnie dwie godziny. Wszystkie działania niszczące włosy powodują ich wypadanie.

Komentarze

Wygląd naszych włosów w dużym stopniu zależy od genów, ale także od stanu naszego zdrowia i stylu życia. Wypadanie włosów jest zjawiskiem fizjologicznym, niepokojące staje się w momencie, gdy wypada nam każdego dnia ponad sto włosów.

attractivestyle

Wypadanie włosów to dla wielu osób ogromny problem. Przeżywają to bardzo szczególnie kobiety. Mężczyzn martwi on rzadziej, ponieważ łysienie to typowa męska przypadłość i zdarzyć się może w każdym wieku.

medus_a

MariATS

Zostaw swoją myśl