Czy kozieradka pomaga na wypadanie włosów

czy kozieradka pomaga na wypadanie włosów

Kozieradka: remedium na wypadanie włosów za parę złotych!

Kozieradka pospolita łac. Trigonella foenum-graecum L. To jedna z najstarszych roślin, jakie znalazły zastosowanie w szeroko pojętej medycynie. Jej początki datuje się na rok p.

Nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam: po aplikacji wcierki wieczorem po umyciu głowy , rano nie jest konieczne mycie włosów? Nigdy nie miałam potrzeby stosowania kozieradki,ale czytałam sporo pozytywnych opinii na jej temat i świetnie,że u Ciebie tak dobrze się spisuje:. Nigdy osobiście nie stosowałam wcierki z kozieradki, ale aktualnie włosów leci mi więcej, więc post idealnie dla mnie :. Trochę już też czytałam o kozieradce na blogach i wizażu, ale nigdy nie próbowałam Póki co o dziwo jesień, a mi na grzebieniu ze 2 włosy zostają tylko Kozieradkę będę nakładała od jutra, ale mi strasznie przeszkadza jej zapach. Czuję go wszędzie, nawet po umyciu włsów, to chyba moje przewrażliwienie ;. Nie martw się nim, u mnie szybko znikał - chyba tylko my go czujemy, bo nakładamy go na własne włosy i myślimy o nim : No i daj znać za kilka dni lub tygodni, jak efekty! Podobno dobrze jest dodać dwa goździki by pozbyć sie zapachu rosołu, no i goździki działają bakteriobójczo przy okazji. Nie słyszałam o tych nasionach, ale jeśli pomagają to chętnie po nie sięgnę.

Komentarze

shmarez

Przez Gość prawie owłosiony, Kwiecień 5, w Zdrowie i uroda. Przywróć formatowanie. Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

Dyke

ekraner

Nasiona kozieradki można kupić w aptece za ok. Napar z kozieradki pomaga w niektórych problemach zdrowotnych, jednak kobiety kochają ją głównie dlatego, że fantastycznie działa na włosy.

Hancock

Zostaw swoją myśl