Czy obciąć włosy gdy wypadają

czy obciąć włosy gdy wypadają

Mam 21 lat i od pewnego momentu zauważyłem, że włosy bardzo mi wypadają przy i po myciu. Myję głowę codziennie, ponieważ gdy nie umyję chociaż jednego dnia nie jestem w stanie wytrzymać swędzenia skóry głowy. Następna rzecz - wypadają mi straszne ilość włosów z tylu głowy "gniazdo" , raz udało mi się wyciągać ich 40, lekko je ciągnąc. Za każdym razem gdy wkładam rękę we włosy wyciągam jeden, może dwa, ale jest to za każdym razem. Na poduszce też ich nie zauważam specjalnie, ale najbardziej martwi mnie to, że właśnie wyciągam te włosy i na pewno liczba wypadających włosów w ciągu doby przekracza - co robić? Przeprowadzone badania wykazały, iż zaburzenia krążenia mogą mieć związek z wystąpieniem łysienia.

Naturalne sposoby na wypadanie włosów:

Przyczyny wypadania włosów- rozmowa z trychologiem Magdą Szymczak

Wypadające włosy mogą być efektem wielu schorzeń, niewłaściwego wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, a nawet nieracjonalnej diety. Fryzura przerzedza się też na skutek zaburzeń hormonalnych , np. Aby zatrzymać wypadanie włosów, trzeba zacząć od wskazania źródła problemu. Zdarza się, że konieczne jest podjęcie specjalistycznego leczenia, zazwyczaj jednak wystarcza mała pomoc z postaci płukanek ziołowych, maseczek, wcierek i suplementów diety. Teraz WP radarOkazji pomoże Ci znaleźć odpowiednie produkty za niską cenę.

Komentarze

W momencie gdy zaczynają nam wypadać włosy zaczynamy szukać metod zwalczających ten problem.

pesniru

Kokomomoroni

Słyszałam kiedyś o tym- od fryzjerki : Akurat wtedy mi strasznie wypadały, było to widoczne podczas czesania. Nie chciało mi się o tym z nią dyskutować, ważne, że z podcięcia byłam zadowolona :D.

lohness

Zostaw swoją myśl