Czy picie kawy powoduje wypadanie włosów

Stres, przemęczenie bardzo osłabia organizm, co może odbić się także na włosach. W okresie dużego narażenia na stres, czy przemęczenia często obserwuje się znaczne osłabienie i wzmożone wypadanie włosów. W celu wzmocnienia włosów w czasie stresu można zastosować odpowiednie suplementy diety. Lekarze jak mantrę powtarzają, że badania profilaktyczne to najlepszy i najtańszy sposób na profilaktykę wielu chorób.

Natura czy chemia? Niedobór witamin i minerałów może znacznie osłabić organizm i wpłynąć na gęstość i kondycję włosów. Do problemu wypadania włosów należy podejść kompleksowo, czyli wykryć jego przyczynę, wyleczyć i zapobiegać.

Ja miałam podobne przyczyny wypadania, oprócz farbowania i picia kawy. Ale wcierki, albo picie drożdży czy skrzypokrzywy bardzo pomaga :. Mi też olej na skalpie nie służy, a głupia olejowałam tak kilka lat. Powiązałam fakty dopiero niedawno : A przeciw wypadaniu dobrze mi służy płukanka z roztworem octu jabłkowego, Megakrzem dobrze mi służył i Toni Novoxidyl to już całkiem hicior : Tylko z nim to trzeba trafić, niektórym dziewczynom zupełnie nie pasował :. Gratulacje : Ja też piłam za dużo kawy, kiedy ją ograniczyłam poczułam się lepiej. Przerzuciłąm się na bezkofeinową zbożówkę. Moje lecą jak szalone: a ich nie farbuje od 1,5 roku bardzo rzadko prostuje, stosuje jantar, pije pokrzywe, łykam drożdże i nadal lecą: nie wiem co mam robić już:. Way cool!

Komentarze

dmgerin

Plush

2332900

Zostaw swoją myśl