Czy picie pokrzywy pomaga na wypadanie włosów

czy picie pokrzywy pomaga na wypadanie włosów

Pokrzywa zwyczajna — Urtica dioica , powinna raczej nosić nazwę pokrzywy nadzwyczajnej! To niepozorne zielsko, występujące popularnie w całej Polsce i kojarzone najczęściej z bąblami i szczypaniem skóry posiada coraz bardziej doceniane na szczęście działanie zdrowotne i kosmetyczne. Koszt 20 saszetek wynosi do 5 zł. Zaparzona pokrzywa do picia w postaci herbatki ziołowej ma charakterystyczny, odrobinę sianowaty, aczkolwiek nadal ziołowy smak. Nie smakuje dobrze posłodzona. Należy ją pić razy dziennie.

Picie skrzypu polnego i pokrzywy a wypadanie włosów

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa który dokładnie oceni skórę głowy.

Sezonowe wypadanie włosów skrzyp i pokrzywa, kozieradka, tran, Khadi, Seboradin, Organicum, Jantar

Miałam przygodę z płukankami, jak wspomniałam w poście, ale to nie dla mnie, zbyt mi przesusza włosy. No nareszcie ktos z osob ktore sledze opisal pokrzywe ,a nie zawsze tylko pij bo zdrowa ,bo babcia kazala I tyle , wiem moge sobie w goggle wpisac I mi pokaze wszystko ale albi zapomne albo czasu nie man a tu prosze mam wiecej informaci i to sie podoba :. Czekam, aż będzie widoczna poprawa, jeśli chodzi o wypadanie. Dużo lepszy jest sok z pokrzywy. Piłam go codziennie i udało mnie się wyleczyć z anemii, wzmocniłam włosy i poprawiłam odporność. Piłam sok z pokrzywy przy mocnej anemmi a wraz z tym pojawił się problem wypadania włosów.

Komentarze

spiridonn

Dzięki zawartości witamin i mikro- oraz makroelementów p okrzywa jest stosowana w leczeniu chorób, m. Zawartość krzemionki sprawia, że ziele to znakomicie zadziała także na włosy, odżywiając je i wzmacniając cebulki.

zaara

www.links

Zostaw swoją myśl