Czy po farbowaniu moga wypadac wlosy

czy po farbowaniu moga wypadac wlosy

Wypadanie włosów po farbowaniu?

Prześlij komentarz. Budowanie prawidłowej struktury włosów uzależnione jest od właściwego poziomu witamin i minerałów w organizmie.

WYPADANIE WŁOSÓW! JAK ZAPOBIEGAĆ?

Rozmowy Nasze akcje Kody Rabatowe Booking. Polki Moda i uroda Rozmowy o modzie i urodzie Fryzury. Wypadanie włosów po farbowaniu? Czy którejś z Was zaczęły wypadać włosy po farbowaniu?

Mam 15 lat i farbowałam często włosy. Teraz mi bardzo dużo włosów wypada z cebulkami i zrobiły mi się cienkie. Chciałabym, żeby mi się zgęściły i zrobiły się grubsze oraz mocniejsze, choć nie wiem, czy to możliwe. Bardzo proszę o poradę, co mogę zrobić. Łysienie plackowate objawia się występowaniem przejściowych lub trwałych ognisk łysienia skóry, która nie zostaje zapalnie zmieniona. Na temat pierwszych objawów łysienia plackowatego wypowiada się dr Tomasz Wasyłyszyn. Informacje, które mi Pani podała nie wystarczają, aby określić jednoznacznie, jaka jest przyczyna wypadania włosów w Pani przypadku Być może powodem było rzeczywiście częste farbowanie włosów, ale przyczyny mogą być też inne.

Ja osobiście od tygodnia jestem totalną przeciwniczką henny i zdecydowanie nie poleciłabym jej osobą lubiącym zmiany i osobom powracającym do blondu, bo tego nie da się zmyć za cholerę. Wypłukując, uzyskuje się różne odcienie rudego, ale całkiem nie zejdzie, nawet rozjaśniacz nie da sobie z tym rady, jedynie złagodzi czerwień. Nie wiem jak na ciemnych włosach, pewnie lepiej, ale blondynkom odradzam, tylko można to zapuścić i ściąć. Henna wnika we włosy wiąże się z keratyną to jakim cudem chcialabys ja wyplukac? Wszędzie jest napisane ze henna jest trwała.

Komentarze

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta?

HFD

matisik

Przez Gość denimme-femme24, Marzec 9, w Dyskusja ogólna.

OlegStepp

Zostaw swoją myśl