Czy po wcierce jantar wypadają włosy

Wcierka Jantar. Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?

Jak nakładać wcierkę na włosy? PATENT NA JANTAR

Jakiś tydzień temu skończyłam buteleczkę wcierki Jantar. Czas pokazać efekty i o nich opowiedzieć. Niestety zdjęcia robiłam przed chwilą i włosy są już trochę oklapnięte a dodatkowo codziennie rano myję i układam grzywkę po nocy układa się w dziwne "coś" więc czubek głowy trochę klapnie. Tak czy inaczej co nieco widać. Szczególnie pod spodem : Zrobię fotki też jutro rano i dołączę do następnej notki.

Wcierka Jantar. Bursztynowy klasyk wśród produktów do pielęgnacji włosów i ukochany specyfik wielu z nas — świadomie i sumiennie pielęgnujących swoje blondy. Dlatego dziś przed nami cała masa odpowiedzi wraz z opiniami wspaniałych Blondynek nasze forum o blond włosach — klik , które podzieliły się własnymi spostrzeżeniami, w związku z nową recepturą odżywki Jantar. Kochane, jak wiecie, nie jestem zwolenniczką wcierania w skórę głowy jakichkolwiek produktów, w szczególności, gdy wszystko jest w porządku — po prostu, aby nie przedobrzyć i nie przysporzyć sobie nadprogramowych nieprzyjemności oraz dodatkowych czynności w pielęgnacji. Oczywiście, stosowanie wcierek ma swoje uzasadnienie w moim odczuciu w określonych sytuacjach, jak chociażby nadmierne i długotrwałe wypadanie włosów np. Gdy jednak zależy nam na maksymalnym przyspieszeniu porostu włosów bez udziału tego typu środków, zapraszam najserdeczniej do tego wpisu — jak zapuścić włosy — klik. Wcierki możemy traktować jako dodatkowe wspomaganie, jednak pamiętajmy, że najważniejsza dla wzmocnienia cebulek jest wartościowa, możliwie pozbawiona produktów przetworzonych, dieta, która pozwoli na długotrwałe efekty i solidną podstawę dla porostu zdrowych, silnych włosów do tego jak najwięcej snu i świeżego powietrza — oczywiście wszystko zwiększamy wg naszych możliwości! Stawiając wyłącznie na produkty pielęgnujące, działające zewnętrznie, może okazać się, że po ich odstawieniu, cebulki po prostu sobie nie poradzą i np. Upewnijmy się również, czy problem nie ma głębszego podłoża np.

Nie miałam Jantara, ale słyszałam, że dobry, co do powyższych fajne informacje, zanotuję sobie, na pewno się przydadzą, dzięki:. Jantara nie używałam, ale dużo dobrego na blogach czytałam o tej wcierce. Może wypróbuj Kerium z LRP. Drogi ale na pewno pomoże. Wiem, bo zawsze do niego wracam gdy mam problem z włosami :. Mam pytanie czy mogę używać na wieczór dwóch produktów La Roche Possay i Pokrzepol?

Komentarze

A jak się spisała woda brzozowa?

Ishanovs

Tylko ze słyszenia wiem, że tymianek hamuje wypadanie włosów i wydzielanie przez skórę łoju. Do tej pory moje płukanki do włosów ograniczały się do rumianku i wody z cytryną, ale może warto spróbować w końcu czegoś innego.

Xtillfog

Ja w 2 miesiące zużyłam całą buteleczkę:P Ale pryskałam właśnie atomizerem.

Bananad

Zostaw swoją myśl