Czy włosy mogą wypadać od farbowania

Wypadanie włosów

Fajnie było to przeczytać,bo coś sobie uświadomiłam, a mianowicie dlaczego nie mogłam kiedyś zapuścić włosów na taką długość jaką chciałam, mój max jaki osiągałam to było jakoś do zapięcia stanika,może troszkę krótsze. Wychodzi na to,że coś było nie tak z moim zdrowiem albo z pielęgnacją i stąd taki efekt, do tego włosy rosły mi bardzo wolno.

Antykoncepcja po

Jak udało mi się zagęścić włosy w tydzień

Praktycznie od samego początku odkąd prowadzę tego bloga chciałam napisać o wypadaniu włosów. Podchodziłam do tego posta kilkakrotnie, ale zawsze stwierdzałam, że ciągle za mało wiem na ten temat by móc Wam o tym pisać. Dziś moja wiedza nadal jest znikoma, ale wiem, że problem ten dotyka bardzo wiele osób i wiele z Was mnie o to pyta, więc postaram się w miarę możliwość Wam pomóc. Po pierwsze musimy sobie zdawać sprawę, że włosy wypadają każdemu z nas. Jest to naturalny proces i nie mamy się, czym przejmować pod warunkiem, że nie wypada nam więcej niż około włosów w ciągu dnia. Oczywiście ciężko by było przez cały dzień pilnować wypadających włosów i na koniec dnia liczyć ile dokładnie nam ich wypadło.

Komentarze

baseplace

neoriginal

Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja?

ad a.

Zostaw swoją myśl