Czy włosy wypadają na wiosnę

Otwórz galerię 2. Czyli sezonowe wypadanie włosów dotyczy zimy, wisony, lata i jesieni : Ehh. Tutaj jest kilka domowych sposobów na wypadanie włosów: sposoby-na-wypadajace-wlosy. Cudów nie ma, ale na pewno są skuteczniejsze niż kosmetyki na wypadanie włosów, które są największą zalegalizowaną ściemą.

Wypadanie włosów wiosną – przyczyny

Nadchodzi wiosna, a Twoje włosy zaczynają wypadać?

W lecie pozwalamy sobie na więcej. Cieszymy się chwilą, jesteśmy radośni  i szukamy różnych przygód. Niestety małe letnie grzeszki sprawiają, że na jesień musimy borykać się z różnymi problemami. Nie każdy jednak wiąże wypadanie włosów z niedopatrzeniami podczas letnich wycieczek.

Jak co roku o tej porze znów nic mi się nie chce. Mogłabym spać całymi dniami albo chociaż leżeć na łóżku i czytać książki i absolutnie nigdzie się nie ruszać. Ból głowy to praktycznie moja codzienność, podobnie jak widok zapchanego włosami odpływu pod prysznicem czy szczotki z kłębkiem włosów. Odpowiednia ilość witamin i minerałów jest w tym wypadku absolutnie kluczowa. Są mówiąc bardzo oględnie bez smaku i muszę się nieźle nakombinować by zjeść taką surówkę z przyjemnością. Oprócz tego nałogowo piję też sok pomidorowy, który jest nie tylko niskokaloryczny i pyszny, ale też bardzo zdrowy.

Komentarze

dog43

malka

Nasila on wydzielanie hormonu prolaktyny, której nadmiar sprzyja ich osłabianiu i wypadaniu. U większości zdrowych ludzi po 25 roku życia, włosy stają się cieńsze oraz zaczynają częściej wypadać ,

fosco

lapka4ever

Zostaw swoją myśl