Czym wzmocnić włosy po rozjaśnianiu

Jeżeli zdecydowałaś się na rozjaśnienie swoich kosmyków, dobrze abyś wiedziała, co się z tym wiąże i czym cechują się twoje rozjaśnione włosy. Przede wszystkim pamiętaj, że są one dużo delikatniejsze niż włosy ciemne. A to oznacza, że zdecydowanie łatwiej ulegają uszkodzeniom. Szybciej się rozdwajają, są mniej elastyczne, bywa, że mają tendencje do kruszenia się. Zwykle włosy rozjaśniane bywają suche, te spalone po rozjaśnianiu są wręcz bardzo wysuszone Nie lubią skrajnych warunków atmosferycznych — nie służą im niskie temperatury, mrozy, ale też mocne słońce.

JavaScript seems to be disabled in your browser. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

✅ Chcesz rozjaśnić włosy? Oto 3 sposoby

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu. Mój kucyk ma niewiele ponad 7 cm w obwodzie, jakoś nie pomyślałam nigdy żeby mógł to być jakiś kompleks. Doprowadziłam je do fajnej kondycji jak na farbowane włosy i jestem z nich dumna: A jak ktoś komentuje cienkość moich włosów to cóż, jego problem że martwi się moimi włosami :D. Też mam cienkie włosy i wiem, że aby je wzmocnić, trzeba się naprawdę namęczyć. Moim celem nr 1 w pielęgnacji było początkowo zapobieganie wypadaniu - jeśli włosy nam wypadają garściami, to nigdy przecież nie damy rady zwiększyć ich obwodu, bo nie nadążą wyrastać.

Komentarze

Nastasia

Okellat

Zostaw swoją myśl