Dermena przeciw wypadaniu włosów

Dermena Hair Care, szampon hamujący wypadanie włosów, ml. Odbiór w aptece. Kurier DHL. Paczkomat InPost. Odbiór w punkcie DHL. Wysyłka zagraniczna.

Dermena Hair Care, szampon hamujący wypadanie włosów, 200 ml

Szampon, który ma zapobiegać wypadaniu włosów i stymulować ich odrost. Ma hamować wypadanie włosów w ciągu kilku tygodni, zaś ich odrost powinien się pojawić po kilku miesiącach. Byłam bardzo zadowolona pierwszym z tych efektów i po skończeniu opakowania nie kupiłam już drugiego, więc nie mogłam się zbytnio przekonać o tym drugim efekcie. Ale szampon ten szybko i skutecznie zahamował mi jesienne wypadanie włosów. Nie jest może zbyt przyjemny w użyciu, gdyż ma żelową konsystencję i słabo się pieni. Nie jest najtańszy, ale bardzo wydajny.

Komentarze

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Żel został opracowany z myślą o pielęgnacji zarówno skóry głowy, jak również włosów.

mirf

Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce.

KoldyF

Mi sls nie przeszkadza wiec z chęcią wypróbuję ten szampon skoro okazał się być całkiem niezły:. Ostatnio zaczynają mi wypadać włosy, taki szampon na pewno by się przydał.

shades

Zostaw swoją myśl