Dieta dr dąbrowskiej wypadanie włosów

dieta dr dąbrowskiej wypadanie włosów

Nadejście wiosny i zbliżające się lato stają się motywacją wielu osób do zrzucania nadprogramowych kilogramów. Witam serdecznie, Zdecydowanie odradzam tego typu diety, nie należy ona do rozsądnych. Jedząc przez 6tygodni owoce i warzywa zwolni Pani swój metabolizm. Organizm nie będzie miał czego trawić, gdyż owoce i warzywa sa lekkostrawne i zacznie zwalniać przemiana materii.

Od jakiegoś czasu czytam o tej diecie  na różnych forach internetowych i powiem szczerze, że jestem co najmniej zaintrygowana. Jest to dieta oczyszczająca, opierająca się na mechaniźmie wewnętrznego odżywiania. Szczegóły można znaleźć tutaj. Dodam, że skutkiem ubocznym jest chudnięcie :. Przyszło mi do głowy, że skoro dieta leczy różne dolegliwości choroba Hashimoto , eliminuje toksyny, złogi i pasożyty to  ostatecznie powinna mieć pozytywny wpływ na odrost utraconych włosów. Oczyszczony dietą organizm załącza mechanizmy samoleczenia i regeneracji oraz sam reguluje wszystko co jest rozregulowane.

Komentarze

Dieta dr Dąbrowskiej to dwustopniowy program odchudzania, którego celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie wewnętrznej równowagi. Zrzucone kilogramy są efektem ubocznym diety.

Nhappy

LayeriBlall

Zostaw swoją myśl