Dieta przy wypadających włosach

Kilka włosów w wannie czy na szczotce to nie tragedia. Każdy z nas dziennie traci ich sporo, ponieważ te zniszczone wypadają, a na ich miejsce odrastają nowe.

Objawy łysienia plackowatego

Jak udało mi się zagęścić włosy w tydzień

Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku.

Proszę wykonać podstawowe badania laboratoryjne, które zleci lekarz rodzinny oraz skonsultować się ze specjalistą dermatologiem, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:. Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta? Załóż teraz. Masz pytanie? Pytania do specjalistów Endokrynologia. Mam problem wypadających włosów, poziom TSH jest w normie. Jakie badania oprócz usg tarczycy mogę jeszcze wykonać?

Witam, wypadanie włosów może być spowodowane przez awitaminozę lub brak białka w diecie, może tez świadczyć o kłopotach z tarczycą , proszę wykonać podstawowe badania i zgłosić się do lekarza POZ. Pozdrawiam serdecznie. Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa lub trychologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę. Trichoskopia jest cyfrową metodą badania włosów, opierającą się na technice wideodermoskopii. Najczęściej stosowanymi powiększeniami są powiększenia 20 -krotne i krotne.

Komentarze

ReactorG

Wyniki badan mieszcza sie w granicach normy. Sa tez inne przyczyny wypadania wlosow.

Globusnik

Zostaw swoją myśl