Dlaczego przy karmieniu piersia wypadaja wlosy

Pokaż odpowiedzi użytkownika 2 »   Odpowiedzi autora:. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Wszelkie naruszenia regulaminu, nadużycia oraz treści identyfikowane jako SPAM prosimy zgłaszać na adres abuse o2.

Karmienie piersia a wypadanie wlosow

Świadoma, więc spokojna w ciąży. Aplikacja Moja Ciąża. Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta?

Jak w temacie ;- Bardzo mi zaczęły wypadać włosy — to jest 5 miesiąc karmienia piersią i kończę już tą przygodę i nagle zaczęły mi wypadać włosy jakbym się czymś napromieniowała ;- dramat. Poradźcie jakieś skuteczne preparaty błagam. Zamieszczone przez papuch: Jak w temacie ;- Bardzo mi zaczęły wypadać włosy — to jest 5 miesiąc karmienia piersią i kończę już tą przygodę i nagle zaczęły mi wypadać włosy jakbym się czymś napromieniowała ;- dramat. A dla spokoju sumienia może revalid albo merz specjal a do tego ampułki vichy… do wiosny będzie dobrze :Kciuki:. Dokładnie uważam jak koleżnka wyżej: Garsciami wyciągałam włosy a przestały wypadać teraz ok roku po porodzie, rozmawiałam z fryzjerką i też potwierdza że nawet do roku po porodzie moga wypadać. Na szczęście rosną już nowy.

Białka są odpowiedzialne głownie za utrzymanie objętości krwi krążącej, transport wielu substancji, także odporność immunologiczną i zapalną. Więcej o białkach opowie lek. Łukasz Kowalski. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:. Nie pamiętasz hasła?

Bądź na bieżąco Informujemy, że Tablice na serwisie Kobieta. Ustatecznienie Tablic oznacza brak możliwości logowania oraz dodawania nowych postów i wątków. Jeżeli chcesz usunąć wpis z Tablicy, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta: bok grupaonet. Odkąd karmię piersią bardzo wypadają mi włosy. Witam   Od czterech miesięcy jestem mamą i cały ten czas karmię piersią.

Komentarze

Anik

bahor

Zostaw swoją myśl