Dlaczego tak bardzo wypadaja mi wlosy

dlaczego tak bardzo wypadaja mi wlosy

Od jakiegoś tygodnia zaczęły strasznie mi wypadać włosy! Za każdym razem gdy się czeszę to w szczotce zostaje mi garść włosów! Nigdy w życiu tak nie miałam. Zawsze wszyscy pdziwiali jakie to mam piękne, zdrowe i gęste włosy. Powiedzciemi proszę , co może być tego przyczyną?

Dlaczego bardzo wypadają mi włosy po porodzie?

Opryszczka może atakować różne części ciała, ale najbardziej widoczna jest w kącikach ust. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak szybko rozpoznać tę dolegliwość. Czy były badania w kierunku grzybicy skory owłosionej głowy?

Aktualnie, wypadające włosy  to już nie tylko problem płci pięknej. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni w równym stopniu uskarżają się na przerzedzenie czupryny. Przyczyny tej dolegliwości mogą być bardzo różne, a tym bardziej, jeżeli nie podążamy za swoim zdrowiem. Powszechnie wiadomo, że dziennie możemy stracić około setki włosów i to nie powinno wzbudzać żadnych podejrzeń. Martwić powinniśmy się, gdy zauważamy, że na szczotce włosy pojawiają się coraz częściej w większej ilości. Gdy włosy stają się coraz rzadsze i zaczyna być to widoczne i uciążliwe, należy jak najszybciej zidentyfikować powód , dlaczego tak się dzieje.

Od kilku miesięcy strasznie wypadają mi włosy. Codziennie na szczotce zostaje ich cała garść. Jeszcze we wrześniu miałam naprawdę bujną fryzurę , teraz widać u mnie okropne prześwity na głowie. Mam długie, proste włosy, które teraz są przyklapnięte i szybko się przetłuszczają.

Komentarze

policeman

reklamer

GrokRu

Zostaw swoją myśl