Dobry lekarz od wypadania włosów kraków

dobry lekarz od wypadania włosów kraków

Trycholog przyjmujący w naszej klinice w Krakowie to specjalista z wieloletnim doświadczeniem trychologicznym. Specjalista z zakresu analizy stanu skóry głowy i włosów. Trycholog z doświadczeniem w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów. Specjalista z zakresu mezoterapii igłowej i karboksyterapii. Kosmetolog oraz specjalista z zakresu diagnozowania i leczenia chorób skóry głowy i włosów. Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu i terapii schorzeń skóry głowy i włosów. Poniżej możesz dokonać rezerwacji online u Trychologa w Krakowie. Do końca stycznia  wizyty są w dofinansowane z programu Zdrowe Włosy. Koszt wizyty wynosi 80 zł.

Premium Plus. Kraków ul. Gabinet konsultacyjny - w gabinecie nie ma możliwości wykonywania zabiegów. Beliny-Prażmowskiego 60 wejście od ul. OIszańskiej , Kraków.

Komentarze

Disabled123

Na samym początku doświadczony specjalista od włosów wykonuje diagnostyczne badanie trychologiczne, dzięki któremu można poznać przyczyny problemu, a następnie wybrać właściwe i skuteczne sposoby na wypadanie włosów.

belbull

Zostaw swoją myśl