Dr. konopkas balsam do włosów przeciw wypadaniu

dr. konopkas balsam do włosów przeciw wypadaniu

Balsam przeciw wypadaniu  Dr Konopka's polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Produkt zawiera optymalny zestaw olei i ekstraktów , które są niezbędne do  utrzymania zdrowych włosów i wzmocnienia korzeniu, tak aby były bardzije odporne na wypadanie. Balsam świetnie wzmacnia i odżywia włosy czyniąc je bardziej lśniącymi i elastycznymi. Dodatkowo w skład linii przeciw wypadaniu włosów dr Konopki wchodzą organiczne oleje roślinne nr 37 i 52, które zawierają dużo witamin niezbędnych dla utrzymania pięknych i zdrowych włosów. Sposób użycia : Niewielką ilość balsamu nanieść na mokre włosy, pozostawić na minut, następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą.

Dr Konopka’s – balsam zwiększający objętość włosów

Niesamowity szampon przeciw wypadaniu włosów #SuperAlex POLECA

Krótka data. Cera sucha. Cera normalna. Cera mieszana. Cera tłusta.

Pierwszy raz na Wizaż Zarejestruj się. Nie pamiętasz hasła? Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło. Masz już konto? Zaloguj się. Naturalna certyfikowana linia dr. Konopki przeciw wypadaniu włosów zawiera specjalne organiczne oleje roślinne Nr. Oleje te zawierają dużo witamin niezbędnych dla utrzymania zdrowych włosów i pomagają wzmocnić korzenie, aby były bardziej odporne na wypadanie włosów.

Komentarze

Certyfikowana linia dr. Konopki przeciw wypadaniu włosów zawiera organiczne oleje roślinne Nr.

cyber

chronno

Balsam do włosów  przeciw wypadaniu do wszystkich typów włosów - zawiera optymalny zestaw naturalnych olei i ekstraktów niezbędnych dla utrzymania zdrowych włosów, wzmocnienia korzeni, tak aby były bardziej odporne na wypadanie włosów.

Antoniy

Zostaw swoją myśl