Equilibra tricologica wzmacniająca kuracja przeciw wypadaniu włosów 75ml

equilibra tricologica wzmacniająca kuracja przeciw wypadaniu włosów 75ml

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych składników kuracja wzmacnia włosy oraz znacznie ogranicza ich skłonność do wypadania.

Opis produktu

Najlepszy płyn przeciw wypadaniu włosów *ALPECIN*

Linia do pielęgnacji włosów Tricologica łączy doświadczenie w zastosowaniu naturalnych składników z badaniami w zakresie pielęgnacji włosów, uzyskując specjalistyczne produkty. W jego skład wchodzą: Aloes, Olejek Arganowy,  Keratyna, wspomagające odbudowę i wzmacnianie włosa na całej jego długości. Tricologica to bogata oferta dla utrzymania zdrowych, lśniących i mocnych włosów. Regenerujący szampon z kompleksem ceramidowym, do suchych i łamliwych włosów, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi.

Kuracja wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów skutecznie wzmacnia i pielęgnuje włosy. Jej głównym zadaniem jest ograniczenie wypadania włosów. Wykazuje działanie nawilżające, a ponadto chroni strukturę włosów, poprawiając ich elastyczność. Regularne stosowanie preparatu wzmacnia włosy oraz zmniejsza skłonność do wypadania. Witamina E  — jest to witamina rozpuszczalna w tłuszczach.

Komentarze

st1m

Na wstępie powiem, że zdążyłam przetestować baaaardzo dużo wcierek. Przez cały okres włosoamaniactwa stosowałam już: Seboren, Capitavit , ampułki Seboradin , ampułki Seboradin Forte, Joannę Czarna Rzepa, Jantar, Seboradin Lotion z żen-szeniem , ampułki Radical, aktywne serum ziołowe babuszki Agafii i różne wcierki domowej roboty mam nadzieję, że niczego nie pominęłam.

tatadesertrose

EQUILIBRA Tricologica Wzmacniająca kuracja przeciw wypadaniu włosów  dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych składników wzmacnia włosy oraz znacznie ogranicza ich skłonność do wypadania.

logvin

Zostaw swoją myśl