Green pharmacy eliksir ziołowy do włosów wzmacniający przeciw wypadaniu

Eliksir ziołowy wzmacniający włosy, przeciw wypadaniu Green Pharmacy

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Ziołowy eliksir do włosów z łubinem wąskolistnym, skrzypem polnym, owocem kasztanowca, łopianem. Wskazany do wzmocnienia włosów, zapobiega ich wypadaniu. Eliksir wzmacnia mieszki włosowe, odbudowuje rdzeń włosa, poprawia jego stan u nasady i na końcówkach.

Recenzja Green Pharmacy

Chciałam Wam dziś przedstawić ziołowy eliksir od Green Pharmacy. Jest to dosyć ciekawa wcierka, ponieważ jest bezalkoholowa, ma dużo przyjaznych ziółek i jest bardzo tania. Tym razem zacznę od składu, jest dosyć przyjazny, choć można się trochę czegoś przyczepić. Główną zaletą jest to, że wcierka zaraz po wodzie ma w składzie ekstrakty roślinne, dopiero potem chemię ; Idąc po kolei w eliksirze znajdziemy łubin , który dotlenia i odświeża skórę.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Odżywczy ziołowy eliksir do włosów. Do łamliwych, zniszczonych, zmęczonych, farbowanych włosów. Wskazany do wzmocnienia włosów, zapobiega ich wypadaniu. Eliksir regeneruje mieszki włosowe, powstrzymuje nadmierne przetłuszczanie się skóry. Nie podrażnia skóry, nie wywołuje niepożądanych efektów ani zmian skórnych. Odżywia włosy, zmniejsza łupież i łojotok prowadzący do przedwczesnego wypadania włosów.

Komentarze

Zapach nie jest silny, więc dramatu nie ma :P Tylko po sukcesie Rzepki sądziłam, że lepiej zadziała chociaż na spowolnienie przetłuszczania, cokolwiek :P Nie zadziałała, więc może nawet zapach zaczął mi bardziej przeszkadzać. Skoro niewiele zrobiła to wolę Eliksir, który jest tańszy, ma lepsze opakowanie i ładnie pachnie ;.

leshov

Artembs

UnikalSEO

Zostaw swoją myśl