Hair medic organiczny tonik przeciw wypadaniu włosów

hair medic organiczny tonik przeciw wypadaniu włosów

My Sklep Puregreen używamy podanych tu danych, aby skontaktować się z Tobą w sprawie Twoich zapytań lub zamówień. Dane te pozostaną w naszym systemie, widoczne dla naszych pracowników lub odpowiedniego dostawcy , dopóki nie wycofasz swojej zgody na ich używanie. Jeśli chcesz usunąć swoje dane osobowe, wyślij wiadomość e-mail na adres info puregreen. Jeśli uważasz, że Twoje dane osobowe zostały użyte niezgodnie z przeznaczeniem, masz prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Jesteśmy zobowiązani na mocy ogólnego rozporządzenia UE w sprawie ochrony danych, aby poinformować Cię o tym prawie; w rzeczywistości nie zamierzamy niewłaściwie wykorzystywać twoich danych.

My Sklep Puregreen używamy podanych tu danych, aby skontaktować się z Tobą w sprawie Twoich zapytań lub zamówień. Dane te pozostaną w naszym systemie, widoczne dla naszych pracowników lub odpowiedniego dostawcy , dopóki nie wycofasz swojej zgody na ich używanie. Jeśli chcesz usunąć swoje dane osobowe, wyślij wiadomość e-mail na adres info puregreen.

Te kosmetyki uratowały jej zniszczone i przetłuszczające się włosy!

Komentarze

neytrino

Dodaj opinię Zadaj pytanie. Dołączona gwarancja : szczegóły.

kroko3

Hair Medic jest efektem 20 lat zaawansowanych badań nad bezstratnymi metodami pozyskiwania najlepszych organicznych składników aktywnych oraz ich łatwej aplikacji dogłębnie do skóry głowy bez zastrzyków i bez efektów ubocznych.

ask812

Zostaw swoją myśl