Henna treatment wax na wypadanie włosów

Natural Classic  Henna Treatment Wax to odżywczy wosk do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy wzbogacony o składniki odżywcze. Jego specjalna formuła oparta na ekstrakcie z Henny liście rośliny Lawsonia pozwala na głęboką penetrację włosów. Przeznaczona do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, szczególnie zniszczonych farbowaniem, rozjaśnianiem oraz trwałą. Odżywka stosowana regularnie odżywia i wzmacnia włosy, przywracając im blask oraz sprężystość.

NATURAL CLASSIC HENNA TREATMENT WAX ODŻYWCZY WOSK DO WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY 480G

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Ekstrakt z henny odżywia włosy i cebulki włosowe. Jeżeli włosy są w złym stanie po trwałej ondulacji lub zniszczone suszarką, wosk używany regularnie pomoże odżywić skórę głowy, wzmocnić włosy sprawi, że będą zdrowsze i lśniące.

Powiązane produkty

10 SPOSOBÓW NA WYPADANIE I ODRASTANIE WŁOSÓW!

Do każdej odżywki otrzymasz foliowy czepek- dzięki niemu odżywka bardziej się wchłania i potęguje regenerację włosów. Henna Treatment Wax to odżywczy wosk w postaci maseczki przeznaczony do intensywnej kuracji kosmetycznej włosów i skóry głowy. Jego specjalna receptura, oparta na ekstrakcie z Henny Lawsonia , pozwala na głęboka penetrację włosa i cebulki włosowej, dzięki czemu odżywcze składniki docierają do miejsc, gdzie są najlepiej wykorzystywane. W rezultacie włosy odzyskują połysk i sprężystość. Nałóż odżywkę na umyte włosy i wmasuj ją w skórę, na głowę nałóż gorący ręcznik lub pójdź do ciepłej kąpieli na minut. Para wodna i ciepło zaktywizują proces penetracji włosów, cebulek i skóry.

Jest to maska do włosów dla osób uskarżających się na takie dolegliwości jak: wypadanie po porodzie i po rozjaśnianiu, łupież, przetłuszczanie, łamliwość. A także dla tych, którzy lubią mieć lśniące włosy. Ja używam kilka lat i jest to jedyny produkt, który mnie zadowala i nie traci na jakości, nie przetłuszcza włosów. Trzeba stosować regularnie, a włosy będą się pięknie układały.

Komentarze

Przez Gość miss oulalala, Grudzień 13, w Zdrowie i uroda.

WELLENGINES

yerez

Zostaw swoją myśl