Herbaria banfi hajszesz wcierka na porost włosów

Nie pamiętasz hasła? Zaloguj się! Zdarza się najlepszym.

Węgierska wcierka do włosów to skuteczny produkt w walce z wypadaniem włosów, który znany już jest od kilku pokoleń. Bogaty ziołowy skład poprawia krążenie skóry głowy a tym samym wspomaga zwrot wzrost nowych włosów. Zawarte ekstrakty z gorczycy, chrzanu, oregano i jałowca to doskonałe połączenie, które wpływa na wzmocnienie cebulek włosów i zapobiega wypadaniu włosów.

Opis produktu

Jak EKSTREMALNIE przyśpieszyć porost włosów!

Wcierkę Banfi po raz pierwszy wypróbowałam już w roku, podczas mojego pobytu w Budapeszcie. To był hit od pierwszego użycia! Na mojej skórze głowy wcierka sprawdziła się świetnie: nie obciążała, a wręcz przedłużała świeżość włosów. Zauważyłam wyraźną poprawę tempa wzrostu, ale przede wszystkim wysyp baby hair. Jestem wyłącznym dystrybutorem , dlatego zapraszam najserdeczniej TYLKO do mojego sklepu, adres na pewno już znacie: www. Wcierka kosztuje 20zł za ml, co daje ponad 50 użyć po 5ml.

Węgierska wcierka do włosów to skuteczny produkt w walce z wypadaniem włosów, który znany już jest od kilku pokoleń. Bogaty ziołowy skład poprawia krążenie skóry głowy a tym samym wspomaga zwrot wzrost nowych włosów. Zawarte ekstrakty z gorczycy, chrzanu, oregano i jałowca to doskonałe połączenie, które wpływa na wzmocnienie cebulek włosów i zapobiega wypadaniu włosów. Zalecany czas stosowania to miesięcy a efekty regularnego stosowania widoczne są już po tygodniach. Sposób użycia: Wcierkę stosować minimum raz w tygodniu. Włosy umyć szamponem, następnie wcięrkę równomiernie rozprowadzić na wilgotną skórę głowy i powoli wcierać.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Ziołowa wcierka o naturalnym kolorze. W skład wcierki wchodzi tłoczony pod ciśnieniem, a następnie filtrowany alkoholowy ekstrakt z chrzanu, gorczycy, jałowca i oregano. Wcierka pobudza krążenie w skórze głowy, dzięki czemu pobudza i przyspiesza porost włosów. Nie jestem ekspertem włosowym, to moja 3 wcierka w życiu i nie zauważyłam, aby produkt pogorszył stan moich włosów.

Komentarze

seomov

dippa

Zostaw swoją myśl