Herbatki na wzmocnienie włosów

herbatki na wzmocnienie włosów

Super post! Koniecznie muszę wypróbować u siebie ziół. Dziękuje za posta, informacje na pewno mi się przydadzą :. Ooo, widzę tu kogoś kto z ziółkami miał już do czynienia, sądząc z kolekcji! Pytanko mam, a raczej kilka: Zainteresowała mnie nasturcja, bo corocznie rośnie mi w ogródku samosiejka, więc mogłabym się zaopatrzyć, ale nie wiem, czy chodzi o liście, kwiaty czy nasiona? Może masz na jakiejś torebce napisane, co to takiego?

Każdy z nas marzy o bujnej czuprynie oraz dobrej kondycji włosów. Niestety niejednokrotnie okazuje się, że  z wiekiem zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, włosy stają się cieńsze i słabsze. Wielu mężczyzn doświadcza dziedzicznej utraty włosów.

JavaScript seems to be disabled in your browser. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Wzmacnianie włosów — jak zrobić to dobrze?

Komentarze

Maxi127

mishin

traffik07

Zostaw swoją myśl