Ile czasu po depilacji laserowej wypadaja wlosy

Przez Gość fdssdfsd, Październik 31, w Zdrowie i uroda. Przywróć formatowanie. Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

DEPILACJA LASEROWA: PIERWSZE WRAŻENIA!

To niestety jest mój problem : robiłam wiele zabiegów, a włosy dalej odrastają.. Mam nadzieję że uda mi się to unormować i kiedyś pozbedę się włosów na zawsze :. Eh za niecały miesiąc idę na pierwszą sesje laserem. Strach wielki, bo od dziecka walczę z nadmiernym owłosieniem, włoski na brodzie niczym ogier :D No i ponoć "taka moja uroda", byłam wiele razy u jednej z najlepszych ginekolog endokrynolog, badania pod względem hormonalnym ok i tyle. Teraz męczę się z maszynką do golenia :D Ale swoją drogą, do włosów nauczyłam się podchodzić z rezerwą i po prostu non stop wyrywać. W sumie to, gdyby nie to ,że od wielu lat mam krosty od wrastających włosów, to może i nawet nie poszłabym na laser.

Czym jest depilacja laserowa? Depilacja laserowa to jedyna metoda usuwania owłosienia, dzięki której możliwe jest trwałe pozbycie się włosków. Skuteczność depilacji jest zależna od wielu czynników. Najłatwiej pozbyć się włosów ciemnych zwłaszcza w przypadku posiadania jasnej karnacji , co związane jest z obecnością dużej ilości melaniny w cebulce włosa, co odgrywa istotną rolę w zabiegu usuwania włosków. Usunięcie jasnych włosów depilacją laserową nie jest możliwe a przynajmniej niezbyt skuteczne. Depilacja laserowa nie likwiduje owłosienia od razu.

Komentarze

slake1

Sezon na krótkie spódniczki, sukienki i szorty — uważamy za otwarty!

senya_is2

Wiele klientek pyta nas czy po wykonanym zabiegu depilacji laserowej skóra od razu będzie gładka i czy pozbędą się wszystkich włosów już po pierwszym zabiegu.

vilia

Zostaw swoją myśl