Intensive hair therapy naturalny olejek łopianowy do włosów przeciw wypadaniu

intensive hair therapy naturalny olejek łopianowy do włosów przeciw wypadaniu

Olejek łopianowy - unikalny kompleks naturalnych, biologicznie aktywnych substancji lipidy, sterole, substancje odżywcze, olejki eteryczne, sole mineralne, witaminy, inulina z korzenia łopianu większego, rośliny stosowanej od wieków w pielęgnacji włosów zwłaszcza przy ich wypadaniu. Pobudza mikrokrążenie w skórze głowy, co poprawia odżywienie cebulek włosowych. Składniki olejku działają przeciwłupieżowo, pomagają w odbudowanie struktury włosów i skóry uszkodzonych podczas zabiegów fryzjerskich. Wskazania: w problemie wypadania włosów i łysieniu, dla poprawy wzrostu włosów,  przy łupieżu, suchości i swędzeniu, dla wzmocnienia słabych, zniszczonych i łamliwych włosów, w przypadku rozdwajających się końcówek, dla odzyskania blasku, zdrowia i dobrego wyglądu włosów. Sposób użycia: olejek nanieść równomiernie pipetką na skórę głowy, lekkimi, masującymi ruchami wcierać go do wchłonięcia, nałożyć polietylenowy czepek i owinąć głowę  ręcznikiem. Po godzinach zmyć ciepłą wodą z  szamponem.

skrzypovita pro serum przeciw wypadaniu włosów opinie

Różne opinie słyszałam na temat tych produktów. Mimo wszystko z chęcią wypróbowala bym na sobie:. Mialam ten olejek, strasznie tlusty Ja używam akurat olejek tylko na długość włosów i powiem tyle - idealny!

Komentarze

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy.

BlakW0lf

Alexandra999

Olejek łopianowy wzbogacony cennymi, biologicznie aktywnymi składnikami. Pozyskano je z korzenia łopianu większego nowoczesną, ale naturalną metodą ekstrakcji, przyjazną dla człowieka i środowiska, z użyciem naturalnego rozpuszczalnika jakim jest CO2 w warunkach nadkrytycznych.

Klo

Zostaw swoją myśl