Intragen anti hair loss plastry przeciw wypadaniu włosów opinie

intragen anti hair loss plastry przeciw wypadaniu włosów opinie

Najnowsza Maska rewitalizująca Kerastase nie bez powodu okrzyknięta została mianem arcydzieła pielęgnacyjnych rytuałów. To luksusowy produkt stanowiący kluczowy etap rewitalizującej podróży, w którą Twoje włosy zabierze ekskluzywna linia produktów Kerastase Chronolgiste. Najwyższa koncentracja niezwykle cennych, aktywnych składników zawartych w produkcie odżywi i dogłębnie zregeneruje skórę głowy. Najniższa cena 12, 00 zł. Jantar odżywka-wcierka z wyciągiem z bursztynu do skóry głowy i włosów zniszczonych ml.

Przyczyn wypadania włosów jest wiele, dlatego też przeciwdziałanie temu problemowi oraz kuracja powinny przebiegać na wielu płaszczyznach. Oprócz specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy Intragen, powstały hipoalergiczne plastry zapobiegające wypadaniu włosów Intragen. To kuracja, która działa w ten sposób, że składniki czynne uwalniane są stopniowo i wchłaniane są przez skórę w ciągu nocy. To innowacyjna technologia transdermalna, uwalnia ona aktywne składniki lecznicze i zatrzymujace wypadanie włosów do najgłębszych warstw skóry.

Poznaj całkowicie innowacyjne podejście do walki z wypadaniem włosów. Plastry Intragen Anti Hair Loss to doskonała kuracja dla włosów oraz skóry głowy. Plastry redukują wypadanie włosów, stymulują obwodową mikrocyrkulację kapilarną oraz wzmacniają zakotwiczenie włosów w skórze głowy.

Dodaj opinię Zadaj pytanie. Najchętniej kupowane. Zobacz więcej. Ten produkt jest tymczasowo niedostępny. Telefony, Laptopy i Tablety. PC, Peryferia i Gaming. TV, Elektronika i Foto. Dziecko i Mama.

Komentarze

mike.hrf

psergey

gz0t

Anatoliy99

Zostaw swoją myśl