Jak dlugo po narkozie wypadaja wlosy

wypadanie wlosów po narkozie

Zaloguj się

Dlaczego wypadają mi włosy? - Iwona Wierzbicka - Porady dietetyka klinicznego

Przez Masia26 , Marzec 10, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci. Niedługo będę łysa,włosy wychodzą garściami. Biorę witaminy,ale nic to nie daje.

Witam, 2 lata temu przeszłam operację, oczywiście zabieg był wykonywany pod narkozą. Moje włosy bardzo na tym ucierpiały, dodam, że miałam gęste włosy. Próbowałam wszystkiego, począwszy od tabletek kończąc na szamponach. Proszę mi powiedzieć, czy jest szansa na to, że wszystko wróci do normy i włosy odrosną? Jeśli tak, to ile taki proces trwa i czy można go przyspieszyć? Nie ma osoby, która przynajmniej raz nie spotkałaby się ze stwierdzeniem, że jesteśmy tym, co jemy. Żywność, którą spożywamy i trawimy staje się częścią nas samych, jednak wiele osób zapomina o tym i odżywia się niezdrowo. Dwa lata to spory okres czasu, należałoby rozszerzyć badania w celu wykluczenia innej przyczyny dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego i wykonanie chociaż podstawowych badań w kierunku anemii i zaburzeń tarczycy. Jeżeli stosuje Pani leki proszę również zwrócić uwagę czy nie mogą być one przyczyną nadmiernego wypadania włosów nadmierne wypadanie włosów mogą powodować między innymi leki krążeniowe, antykoncepcyjne, preparaty osłonowe na żołądek.

Wypadanie włosów jest procesem fizjologicznym. Włosy wypadają nam każdego dnia, jest to widoczne szczególnie podczas ich czesania i mycia. Każda osoba ma na głowie ok. Dzienna utrata włosów nie powinna przekraczać 55 włosów.

Komentarze

Callme

Yanewegi

Zostaw swoją myśl