Jak szybko wypadają włosy po depilacji laserowej

jak szybko wypadają włosy po depilacji laserowej

Depilacja laserowa przeznaczona jest szczególnie dla osób, u których pojawiają się podrażnienia po tradycyjnych metodach depilacji. Po kilku zabiegach depilacji laserowej można mieć pewność, że owłosienie nie pojawi się na skórze przez długi czas. Jak przebiega depilacja laserowa i czy boli? Poznaj też przeciwwskazania do tego zabiegu i zasady pielęgnacji po jego przeprowadzeniu oraz dowiedz się, jaka jest cena depilacji laserowej.

Kiedy wypadają włosy po depilacji laserowej?

Sowinski zapytał a Po kilku zabiegach powinno się już nie mieć włosków. Zabiegi nie są tanie i z tego co wiem to mogą trochę boleć, ale efekt jest rewelacyjny. Włoski mogą odrosnąć, ale to po długim czasie, przeważnie nie odrastają. Pozdrawiam Wiem, bo np.

Wiele klientek pyta nas czy po wykonanym zabiegu depilacji laserowej skóra od razu będzie gładka i czy pozbędą się wszystkich włosów już po pierwszym zabiegu. Niestety depilacja laserowa jest procesem długotrwałym i potrzeba czasu aby uzyskać satysfakcjonujące efekty. Nie oznacza to jednak, że po pierwszym zabiegu nie będziemy mogły zaobserwować żadnych zmian. Po zabiegu depilacji laserowej przez 2 pierwsze tygodnie możemy mieć wrażenie, że włosy nadal normalnie rosną. W rzeczywistości przygotowują się one do procesu wypadania poprzez powolne wysuwanie się ze swoich mieszków włosowych. Po około 2 tygodniach rozpoczyna się etap ich wypadania i trwa do 4 tygodni po zabiegu. W tym czasie włosy będą swobodnie wychodzić ze skóry, nawet pod wpływem delikatnego pociągnięcia palcami. Po upływie 4 tygodni na skórze nie będzie żadnych włosów, efekt będzie podobny do tego po depilacji woskiem lub depilatorem. Po pewnym czasie włosy, których nie usunęliśmy podczas zabiegu zaczną powoli odrastać i jest to najlepsza pora na wykonanie następnego zabiegu z serii.

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Po tygodniu zauważyłam, że włosków jest mniej na brodzie, natomiast w pozostałych miejscach nie wiedze różnicy.. Jak to jest z wypadaniem włosków? Po jakim czasie wam wypadały?

Komentarze

Robin G.

kakxohew

Przez Gość fdssdfsd, Październik 31, w Zdrowie i uroda. Przywróć formatowanie.

SMK

Zostaw swoją myśl