Jak wzmocnić włosy olejkiem rycynowym

Olejek rycynowy i jego właściwości są znane od dawna. Można go kupić w każdej aptece dosłownie za parę groszy. Głównie używany jest w medycynie, pomaga przy leczeniu zaparć.

JAK STOSOWAĆ OLEJEK RYCYNOWY na rzęsy, włosy i paznokcie

Olejek rycynowy — właściwości Co to jest olejek rycynowy? To nic innego, jak substancja pozyskiwana z rośliny o nazwie rącznik pospolity.

Olejek rycynowy uratował moje brwi!❤️- zdjęcia sprzed i po!

Mam wrażenie, że właśnie od niego wiele z nas w tym ja zaczynało swoją włosową przygodę. Ja stosowałam na wypadające z powodu choroby brwi i rzęsy i naprawdę bardzo pomogło! Około 3 miesięcy i wszystko zaczęło odrastać. Muszę wypróbować na włosy. Molli co to byla za " fryzjerka"????

Olejek rycynowy wzmacnia włosy , przyspiesza ich porost, zwiększa elastyczność, zapobiega łamaniu i wypadaniu. Może stanowić składnik maseczki, można też używać go do olejowania włosów. Olej rycynowy poprawia wygląd włosów oraz oczyszcza skórę głowy. Olejek rycynowy zawiera witaminy A i E oraz kwasy tłuszczowe omega.

Komentarze

Olejek rycynowy jest pozyskiwany z nasion drzewa rącznika pospolitego Ricinus communis w naturze występującego w Afryce i Indiach.

jtejtjeat

Trudno się to zmywało ale przy dłuższym stosowaniu efekty były widoczne.

Ginter

Zostaw swoją myśl