Jak zmniejszyć wypadanie włosów u mężczyzn

jak zmniejszyć wypadanie włosów u mężczyzn

Co więcej, niektórzy z nich doświadczają tego jeszcze przed 21 rokiem życia. To bardzo ważne, aby stosunkowo szybko podjąć leczenie, gdyż może to znacząco spowolnić proces utraty włosów. Poszukuję domowych sposobów na wypadanie włosów, podpowie ktoś coś?

Obniżanie DHT

Grube, lśniące i zdrowe włosy to marzenie niejednej z nas. Zniweczyć je może nieprzyjemna dolegliwość - nadmierne wypadanie włosów. Rzadko kiedy jest to problem wyłącznie kosmetyczny. Należy go leczyć, a to z kolei powinno zostać poprzedzone właściwym rozpoznaniem przyczyny problemu i odpowiednią diagnozą. Postanowiłyśmy się przyjrzeć różnym przyczynom tej dolegliwości. Podpowiadamy też, co jest najlepsze na wypadanie włosów domowe sposoby i preparaty.

Witam, mam 20 lat, jestem mężczyzną i od niedawna zauważyłem, że wypada mi dużo włosów prawie dziennie , w związku z czym jestem zaniepokojony. Zauważyłem dodatkowo, że cebulki moich włosów są bardzo chudziutkie, słabe, ledwo je widać. Ostatnio w swoim życiu miałem naprawdę dużo stresu przez co wpadłem aż w depresję ostatnie pół roku , z odżywianiem też ostatnio u mnie było naprawdę kiepsko ostatni rok. W związku z czym podejrzewam, że przyczyną jest brak witamin i przebyty stres.

Komentarze

Dom Zdrowia. Jesteś tutaj: Strona Główna Czytelnia Co robić, kiedy męskie włosy wypadają?

Rosh

Wypadanie włosów zdarza się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

bronepol

Wypadanie włosów u mężczyzn jak i u kobiet stanowi normę, jeśli dziennie traci się maksymalnie do włosów.

allrite

Zostaw swoją myśl